img משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות

זמני אספקה

icon
שיטת משלוח זמן אספקה החבילה תגיע ל… אזורי חלוקה עלות משלוח
איסוף עצמי ראשון- חמישי 08:00-16:30

ימי שישי, ערבי חג וחול המועד 08:00-13:00

סניף TWINER חיפה, שד' המגינים 35. חינם
TWINER EXPRESS 4-24 שעות ! שליח עד הבית/ בית העסק חיפה, נשר, קריות, טירת כרמל וישובי חוף הכרמל משלוחים חינם מעל 100 ש"ח 
דואר ישראל- דואר רשום עד 10 ימי עסקים סניף הדואר הקרוב לביתך כל חלקי הארץ 15 ש"ח

בהזמנות מעל 150 ש"ח- משלוח חינם 

דואר ישראל- דואר שליחים  עד 2 ימי עסקים שליח עד הבית/ בית העסק כל חלקי הארץ 50 ש"ח

בהזמנות מעל 350 ש"ח- משלוח חינם

* שימו לב – יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון עד חמישי), למעט: יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.

* אם תבחרו בשירות משלוחי האקספרס שלנו, החבילה תגיע עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. השירות פעיל בימים א׳-ה׳ בין השעות 08:00-17:00, ובימי ו', ערבי חג וחול המועד בין השעות 08:00-13:00 בערים חיפה, נשר, קריית אתא, קריית חיים, קריית ים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית שמואל, טירת כרמל, עתלית וישובי חוף הכרמל. 

* משלוחי אקספרס: אם בעת מסירת החבילה הלקוח לא ענה פעמיים לניסיונות השליח ליצור עמו קשר, החבילה תוחזר למחסני החברה ושילוח חדש יתואם מול הלקוח ע"י שירות הלקוחות.

מדיניות החזרות/ ביטולים

icon

מהם התנאים לביטול עסקה בחנות לפי תקנות הגנת הצרכן?

התנאים המצטברים לביטול עסקה בחנות לפי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) הנם:

 1. המוצר עלה למעלה מ – 50 ₪.
 2. הצרכן החזיר את המוצר לחנות במועד המפורט בתקנות.
 3. המוצר לא נפגם.
 4. הצרכן לא עשה במוצר שימוש.
 5. הצרכן הציג הוכחת קניה – פתק החלפה, חשבונית, או סרט קופה, או הוכחה אחרת לביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששילם הצרכן בעדה ואמצעי התשלום.וק"). הצרכן נדרש לבדוק את המוצר עם קבלתו.

צרכן הרוכש מוצר באתר זה רשאי לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר בהתאם להוראות בדבר ביטול עסקת מכר מרחוק כאמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"). הצרכן נדרש לבדוק את המוצר עם קבלתו.

עסקה לרכישת מוצר אשר בוצעה באתר, רשאי הצרכן לבטלה באמצעות הודעה בדבר ביטול העסקה לחברה, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את עיקר תנאי העסקה, לפי המאוחר מבניהם, והכל בהתאם להוראות החוק. היה הצרכן אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, זכותו של הצרכן כאמור לביטול עסקה לרכישת מוצר אשר בוצעה באתר היא בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת מסמך עקרי העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

החזר כספי

icon

בביטול עסקה שלא עקב: (1) פגם או אי התאמה במוצר; או (2) אי אספקה במועד שנקבע בעסקה; או (3) כל הפרה אחרת של תנאי העסקה- תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק. על הצרכן להחזיר את המוצר, על חשבונו, למקום העסק של החברה. עלות ההחזרה חלה על הצרכן ותשולם על ידו לחברה ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה.

בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר או עקב אי אספקה של המוצר במועד שנקבע בעסקה או בשל כל הפרה אחרת של תנאי העסקה- תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו. הצרכן יעמיד את המוצר (וכל נכס אחר שקיבל בעקבות עשיית העסקה) לרשות החברה במקום שבו נמסר לו ויודיע על כך לחברה.

איך תוחזר התמורה?

icon

התמורה תוחזר לצרכן במועד ביטול העסקה ככל שניתן או במועד הקרוב ביותר למועד הביטול ולא יאוחר מ-7 ימי עסקים מיום ביטול העסקה. ההחזר יעשה באותו אופן בו בוצע התשלום: (א) עבור מזומן יוחזר מזומן או שיק מזומן, (ב) עבור תשלום בשיק – אם נפרע השיק ההחזר יהיה במזומן או בשיק מזומן תוך 5 ימי עסקים מיום הביטול ואם לא נפרע, ההחזר יהיה תוך 5 ימי עסקים מהמועד שנפרע, (ג) אם שולם בכרטיס אשראי יבוטל החיוב ואם זוכה כבר חשבונו של בעל העסק, ישיב הוא לצרכן את כספו במזומן או בשיק מזומן או יודיע לחברת האשראי על ביטול העסקה והיא תזכה את הצרכן בסכום החיוב (בתנאי שיש לה יכולת להיפרע מבית העסק בשל העסקה שבוטלה). במידה ואין אפשרות לזכות את כרטיס האשראי, יושב הסכום לצרכן במזומן או בשיק מזומן.

כיצד אני מחזיר מוצר?

icon

ניתן להחזיר מוצר בשתי הדרכים הבאות:

להגיע לבקר אותנו בסניף TWINER בחיפה בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-13:00.

לשלוח אלינו את המוצר באמצעות דואר ישראל לכתובת: שד' המגינים 35, חיפה.

 לכל בעיה, שאלה או בקשה מוזמנים ליצור עמנו קשר (לשים קישור לדף צור קשר).

img

רוני כהן

מנהלת שירות לקוחות


  פניה למומחה
  img מכונות אוטומטיות
  דילוג לתוכן